Vážení snoubenci,

jsme velice rádi, že jste objevili Statek U Prahy a těšíme se na setkání ve Škvorci. V roce 2017 jsme po třech letech náročné rekonstrukce dokončili celý areál, do kterého jsme vložili nejen naše nápady a zkušenosti, ale také ruce a elán. Doufáme, že Vás naše prostory zaujmou kvalitním zpracováním, čistým designem, praktickým řešením a propracovaností jednotlivých detailů. Zážitek z dokonalé svatby však není pouze o krásném místě, ale i o příjemné atmosféře a mimořádných službách. Pro nás je každá svatba jedinečná.

V rámci svatební sezóny nabízíme 20 exkluzivních víkendových termínů, kdy prostory pro svatbu budou patřit jen Vám a na celý víkend. Pracujeme v rodinném kolektivu, u nás se setkáte s přátelskou atmosférou, individuálním přístupem a komplexními službami. Dokážeme zajistit nebo doporučit správné dodavatele tak, aby průběh svatby proběhl přesně podle vašich představ.

Prostředí statku je vždy čisté a upravené. Líbí se nám jednoduchý a minimalistický design. V tomto duchu dokážeme areál nazdobit. Dekorace vám nepředepisujeme, pokud máte vlastní dekoratérku, areál přizpůsobte vašim představám.
Mějte více času na sebe a na své hosty a využijte možnost uspořádat vše na jednom místě. Obřad je možné mít v zahradě, jsme vybaveni potřebným inventářem i v případě mokré varianty. I když je obec Škvorec v blízkosti Prahy s výbornou dopravní dostupností, nemusíte cestovat. U nás ubytujete sebe i své hosty.

Občerstvení je nedílnou součástí svatebního dne. Našemu jídlu věnujeme velkou pozornost. Pečlivě jsme vybrali naše kuchaře, kteří s ještě větší pečlivostí vybírají suroviny pro svatební menu. Náš catering je společenskou událostí, při které grilujeme venku a reagujeme na potřeby našich hostů. Nezapomenutelný zážitek slibuje menu sestavené ve spolupráci s Davidem Diazem v duchu středomořské kuchyně.

Ke každé svatbě přistupujeme s individuální péčí a hlavní prioritou je Vaše spokojenost.
Radek a Aneta Pecháčkovi

Kontaktujte nás

Provozní doba kanceláře
PO - PÁ 8 - 18 hod.

Lucie poradí se svatbou nebo oslavou ve stodole na statku

Lucie Rohlíková

Svatby a oslavy

608 513 534
lucie@statekuprahy.cz

Radek Pecháček poradí se vším ohledně Statku U Prahy

Radek Pecháček

Firemní akce a školení
Vedení areálu

724 639 928
radek@statekuprahy.cz

Aneta Pecháčková

Aneta Pecháčková

Reklama, marketing
Reklamace a pochvaly

aneta@statekuprahy.cz