VÁŽENÍ SNOUBENCI,

DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ A PODPORU. BYŤ SOUČASNÁ SITUACE NENAHRÁVÁ SVATEBNÍM HOSTINÁM, PŘIPRAVUJEME VEŠKERÁ MOŽNÁ OPATŘENÍ, ABY SE STATEK MOHL OPĚT "OBLÉCI DO BÍLÉHO".

DRŽÍME VŠEM PALCE, ABYCHOM SE VE ZDRAVÍ BRZY SHLEDALI. POKUD MÁTE JAKÉKOLI DOTAZY K LETOŠNÍ SVATBĚ NEBO SVATBĚ, KTEROU TEPRVE PLÁNUJETE, JSME TU PRO VÁS.

 

Vážení snoubenci,

jsme velice rádi, že jste objevili Statek U Prahy a těšíme se na setkání ve Škvorci. V roce 2017 jsme po třech letech náročné rekonstrukce dokončili celý areál, do kterého jsme vložili nejen naše nápady a zkušenosti, ale také ruce a elán. Doufáme, že Vás naše prostory zaujmou kvalitním zpracováním, čistým designem, praktickým řešením a propracovaností jednotlivých detailů. Zážitek z dokonalé svatby však není pouze o krásném místě, ale i o příjemné atmosféře a mimořádných službách. Pro nás je každá svatba jedinečná.

V rámci svatební sezóny nabízíme 20 exkluzivních víkendových termínů, kdy prostory pro svatbu budou patřit jen Vám a na celý víkend. Pracujeme v rodinném kolektivu, u nás se setkáte s přátelskou atmosférou, individuálním přístupem a komplexními službami. Dokážeme zajistit nebo doporučit správné dodavatele tak, aby průběh svatby proběhl přesně podle vašich představ.

Prostředí statku je vždy čisté a upravené. Líbí se nám jednoduchý a minimalistický design. V tomto duchu dokážeme areál nazdobit. Dekorace vám nepředepisujeme, pokud máte vlastní dekoratérku, areál přizpůsobte vašim představám.
Mějte více času na sebe a na své hosty a využijte možnost uspořádat vše na jednom místě. Obřad je možné mít v zahradě, jsme vybaveni potřebným inventářem i v případě mokré varianty. I když je obec Škvorec v blízkosti Prahy s výbornou dopravní dostupností, nemusíte cestovat. U nás ubytujete sebe i své hosty.

Občerstvení je nedílnou součástí svatebního dne. Našemu jídlu věnujeme velkou pozornost. Pečlivě jsme vybrali naše kuchaře, kteří s ještě větší pečlivostí vybírají suroviny pro svatební menu. Náš catering je společenskou událostí, při které grilujeme venku a reagujeme na potřeby našich hostů. Nezapomenutelný zážitek slibuje menu sestavené ve spolupráci s Davidem Diazem v duchu středomořské kuchyně.

Ke každé svatbě přistupujeme s individuální péčí a hlavní prioritou je Vaše spokojenost.
Radek a Aneta Pecháčkovi